نکات طراحی دکوراسیون داخلی ویلا

نکات طراحی دکوراسیون داخلی ویلا

نکات طراحی دکوراسیون داخلی ویلا

درست است که شما علاقه دارید دکوراسیون داخلی ویلای خود را ، خودتان طراحی کنید و از هر وسیله ای که دوست دارید در طراحی داخلی دکوراسیون ویلای خود استفاده کنید اما این کار اصلا اصولی نیست چرا که تمامی طراحان دکوراسیون داخلی ویلا عقیده دارند که هر ایده و سلیقه ای در طراحی دکوراسیون داخلی ویلا نمی تواند مناسب باشد چرا که ایده ها و سلایق شما در طراحی داخلی دکوراسیون ویلا باید متناسب با شرایط محیطی داخلی ویلا باشد .
از این رو قصد داریم در ادامه ی این مقاله شما را با برخی از نکات و تکنیک ها در طراحی دکوراسیون داخلی ویلا آشنا کنیم .

تابلوهای خود را در ارتفاعی متناسب با میانگین ارتفاع چشم افراد نصب کنید .

اگر به نصب تابلوهای مختلف بر روی دیوارهای ویلای خود علاقه مند هستید پیشنهاد می کنیم بیشتر تابلوهای مورد علاقه و زیبای خود در اتاق نشیمن و اتاق پذیرایی که میهمانان صمیمی و رسمی شما در این دو قسمت می نشینند تا با آن ها گف و گفتی داشته باشید و از آن ها پذیرایی کنید نصب کنید .

چرا که نصب تابلو در این دو بخش از ویلا باعث می شود که بیشتر به چشم بیایند و زیبایی طراحی دکوراسیون داخلی ویلای شما با تابلوهای جالب آن ها را متحیر کند .

نکته ای که در نصب تابلوهای نقاشی در اتاق پذیرایی و نشیمن ویلای خود باید به آن توجه داشته باشید این است که ارتفاع نصب تابلو های شما باید متناسب با میانگین ارتفاع چشم افراد باشد .

به گونه ای که تابلو هایی که بر روی دیوار نصب می کنید باید از سطح زمین فاصله ی ۱ متر و نیمی داشته باشند .

قبل از طراحی و ساخت ویلا به میزان فضای ویلا ، متریال ها و سبک دکوراسیون آن توجه کنید .

قبل از اینکه اقدام به طراحی و ساخت ویلای خود بکنید نه تنها باید دکوراسیون خارجی ویلا را مد نظر داشته باشید بلکه باید به مواردی مانند دکوراسیون داخلی ویلا ، میزان فضای ویلا ، متریال هایی که قصد دارید از آن ها در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کنید و همچنین سبک طراحی دکوراسیون داخلی ویلای نیز توجه داشته باشید .

چرا که اگر قصد داشته باشید از پارکت های پهن و آنتیک در کفپوش ویلای خود استفاده کنید قبل از طراحی و ساخت ویلا باید تصمیم خود را بگیرید که در هنگام ساخت داخل ویلا فضای قابل توجهی را به پارکت های پهن و آنتیک اختصاص دهید .

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *